Wedstrijdschema

Wedstrijdschema zaterdag 29 september 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DS2 Uit Sporthal De Marke 18:00 uur W.H.C. DS3 - -
R.S.C. DB2 Uit Sporthal 't Hoge Vonder 18:05 uur D.S.V.D. DB2 - -


Wedstrijdschema zondag 30 september 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DA1 Uit Sporthal de Pol (B) 10:00 uur Bentelo DA1 - -
R.S.C. D1 Uit Sporthal de Danne 10:40 uur de Tukkers D1 - -
R.S.C. D2 Uit Sporthal De Marke 11:25 uur W.H.C. D2 - -
R.S.C. DB1 Uit Sporthal de Mossendam 12:25 uur Dynamiek DB1 - -
R.S.C. DS1 Uit Angelslo 12:40 uur E&O DS2 - Gerrit Kok & Harm Hopman
R.S.C. DC1 Uit Sporthal De Marke 13:10 uur W.H.C. DC1 - -


Wedstrijdschema dinsdag 2 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW1 Uit Sporthal de Ransuil 20:30 uur Stevo DMW1 - -


Wedstrijdschema vrijdag 5 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 19:30 uur de Tukkers DMW2 Lynn S. Recreanten 1


Wedstrijdschema zaterdag 6 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DB1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 19:15 uur Avanti Wilskracht DB1 Marly en Pien Bente
R.S.C. DS1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 20:30 uur D.S.V.D. DS2 Esther S. en Cindy S Gerrit Wennink


Wedstrijdschema zondag 7 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. D1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:00 uur Dynamiek D1 # ouder Hommels Diede en Rowel
R.S.C. D2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:45 uur D.S.V.D. D2 ouder Hommels Diede en Rowel
R.S.C. DC1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 10:30 uur Combinatie '64 DC1 ouder Damhuis Joyce en Anne M.
R.S.C. DB2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 11:30 uur Zenderen Vooruit/Bornerbroek DB1 Ellis Wigger Joyce en Anne M.
R.S.C. DA1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 12:30 uur Avanti Wilskracht DA1 ouder Steinmeijer Silke L.


Wedstrijdschema zondag 14 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DB2 Uit Sporthal de Ransuil 09:55 uur Stevo DB2 - -
R.S.C. E1 Uit Sporthal Vondersweijde 10:00 uur Hacol '90 E2 - -
R.S.C. DC1 Uit Sporthal de Danne 11:25 uur de Tukkers DC1# - -
R.S.C. D1 Uit Sporthal Vondersweijde 11:50 uur Hacol '90 D1 # - -
R.S.C. DA1 Uit Sporthal de Danne 12:25 uur de Tukkers DA1 - -
R.S.C. DB1 Uit Sporthal de Fakkel 13:05 uur Combinatie '64 DB2 - -
R.S.C. DS1 Uit De Koel 14:45 uur Borger DS1 - Ronald Tuik & Tjibbe Tuik


Wedstrijdschema woensdag 17 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW2 Uit Sporthal de Mossendam 20:30 uur Dynamiek DMW1 - -


Wedstrijdschema vrijdag 19 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 19:30 uur de Lutte DMW1 Patty Recreanten 2


Wedstrijdschema zaterdag 27 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DS2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 19:15 uur Dynamiek DS1 Marlou en Karlijn Lizz D. en Mariel
R.S.C. DS1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 20:30 uur Stevo DS1 Marlou en Karlijn Bond


Wedstrijdschema zondag 28 oktober 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. E1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:00 uur Stevo E1 ouder Willemsen Iris en Sanne D
R.S.C. DB1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 10:00 uur Stevo DB1 ouder Linderman Natasja
R.S.C. DA1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 11:00 uur Stevo DA1# ouder Leussink Natasja
R.S.C. DB2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 12:10 uur Stormvogels DB1 ouder Segerink Merle en Aniek
R.S.C. D2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 13:10 uur Combinatie '64 D2 ouder Veldscholten Mees en Milou
R.S.C. D1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 13:55 uur D.H.V. D2# ouder Weusthof Femke L. en Maaike H.


Wedstrijdschema zaterdag 3 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DB1 Uit Sporthal de Luttermolen 18:00 uur de Lutte DB1 - -
R.S.C. DS1 Uit Sporthal Vondersweijde 19:45 uur Hacol '90 DS1 - -


Wedstrijdschema zondag 4 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. D2 Uit Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) 09:45 uur Olympia HGL D3 - -
R.S.C. D1 Uit Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) 10:30 uur Olympia HGL D1 - -
R.S.C. E1 Uit Sportcentrum de Vlaskoel 10:30 uur Vasse E1 - -
R.S.C. DA1 Uit Sporthal 'n Dikken 11:00 uur Kedingen DA1 - -
R.S.C. DB2 Uit Sporthal de Fakkel 11:40 uur Combinatie '64 DB3 - -
R.S.C. DC1 Uit Sporthal de Brug 12:35 uur Avanti Wilskracht DC2 - -


Wedstrijdschema vrijdag 9 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW1 Uit Sporthal de Fakkel 21:00 uur Combinatie '64 DMW1 - -


Wedstrijdschema zaterdag 10 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DS2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 19:15 uur D.H.V. DS3 Nicol en Marije ter H. Annelot en Nicole S
R.S.C. DS1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 20:30 uur Olympia HGL DS1 Nicol en Marije ter H. Bond


Wedstrijdschema zondag 11 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. E1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:00 uur Combinatie '64 E3 ouder Zwiers Lauren en Femke Herm.
R.S.C. D2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:55 uur Olympia HGL D2 ouder Damhuis Lauren en Femke Herm.
R.S.C. D1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 10:40 uur Bornerbroek D1 ouder Hassink Maaike en Femke Hes.
R.S.C. DC1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 11:25 uur D.H.V. DC1# ouder Hassink Maaike en Femke Hes.
R.S.C. DB2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 12:25 uur Bentelo DB1 Ellen Venhuis Bente & Hilke
R.S.C. DB1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 13:30 uur Borhave DB1 ouder K. Moleman Bente & Hilke
R.S.C. DA1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 14:35 uur Stormvogels DA1 ouder Hesselink Ellen


Wedstrijdschema zaterdag 17 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. E1 Uit Sporthal de Luttermolen 15:25 uur de Lutte E2 - -
R.S.C. D2 Uit Sporthal de Luttermolen 17:15 uur de Lutte D1 # - -
R.S.C. DC1 Uit Sporthal De Marke 18:00 uur T.V.O. DC1# - -


Wedstrijdschema zondag 18 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. D1 Uit Sporthal 'n Dikken 09:55 uur Kedingen D1 - -
R.S.C. DS2 Uit Rikkenhage 't 11:00 uur Blauw Wit DS1 - -
R.S.C. DB1 Uit Sporthal 'n Dikken 11:40 uur Kedingen DB1 - -
R.S.C. DA1 Uit Sporthal Diekman 12:15 uur E.H.C. '95 DA1 - -
R.S.C. DB2 Uit Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) 12:25 uur Olympia HGL DB1 - -
R.S.C. DS1 Uit De Eendracht 14:55 uur JD Techniek/Hurry Up DS1 - -


Wedstrijdschema vrijdag 23 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 20:00 uur Bentelo DMW2 Lauren K. Recreanten 2


Wedstrijdschema zaterdag 24 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DS2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 19:15 uur B.W.O. DS3 Mayke O. en Marieke W. Eline S en Inge B.
R.S.C. DS1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 20:30 uur B.W.O. DS1 Mayke O. en Marieke W. Bond


Wedstrijdschema zondag 25 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. E1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:00 uur B.W.O. E3 ouder Nijboer Lois en Sanne O S.
R.S.C. D1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:55 uur de Tukkers D1 ouder Elderink Lois en Sanne O S.
R.S.C. D2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 10:40 uur Bentelo D2 ouder Bosch Luna en Kiki
R.S.C. DB2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 11:25 uur Borhave DB2# ouder Hermelink Maud en Kim E.
R.S.C. DB1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 12:25 uur Dynamiek DB1 ouder Kuiphuis Maud en Kim E.
R.S.C. DA1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 13:25 uur Bentelo DA1 ouder R. Scholtenlinde Marije S.


Wedstrijdschema dinsdag 27 november 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW2 Uit De Schalm 20:00 uur Vasse DMW1 - -


Wedstrijdschema zaterdag 1 december 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. E1 Uit Sporthal de Pol (B) 18:00 uur Bentelo E1 - -


Wedstrijdschema zondag 2 december 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. D1 Uit Sporthal de Mossendam 09:25 uur Dynamiek D1 # - -
R.S.C. D2 Uit Sporthal 't Wooldrik 09:55 uur Borhave D2 - -
R.S.C. DB1 Uit Sporthal de Brug 10:45 uur Avanti Wilskracht DB1 - -
R.S.C. DC1 Uit Sporthal 't Wooldrik 11:25 uur Borhave DC1 - -
R.S.C. DB2 Uit Sporthal de Ransuil 11:35 uur Langeveen DB1 - -
R.S.C. DA1 Uit Sporthal de Brug 11:45 uur Avanti Wilskracht DA1 - -
R.S.C. DS1 Uit Sporthal Lewenborg 13:10 uur V en S DS1 - -
R.S.C. DS2 Uit Sporthal de Pol (B) 16:25 uur Bentelo DS4 - -


Wedstrijdschema zaterdag 8 december 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DS2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 19:15 uur Avanti Wilskracht DS3 Chantal en Marieke L. Ilse H.
R.S.C. DB2 Uit Sporthal De Reiger 19:15 uur D.H.V. DB1 - -
R.S.C. DS1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 20:30 uur Avanti Wilskracht DS1 Chantal en Marieke L. Bond


Wedstrijdschema zondag 9 december 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. E1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:00 uur Olympia HGL E3 ouder Otten Tess K en Marte
R.S.C. D2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 09:55 uur Avanti Wilskracht D2 ouder Pross Tess K en Marte
R.S.C. D1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 10:40 uur Hacol '90 D1 # ouder Leferink Amber en Renske
R.S.C. DC1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 11:25 uur Avanti Wilskracht DC1 ouder Y. Segerink Amber en Renske
R.S.C. DB1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 12:25 uur Combinatie '64 DB2 ouder Franceschina Anne H. en Lizz D
R.S.C. DA1 Thuis Sporthal 't Trefpunt 13:25 uur de Tukkers DA1 ouder Hassink Ellen Veldhuis


Wedstrijdschema zondag 16 december 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. E1 Uit Sporthal de Ransuil 09:55 uur Langeveen E2 - -
R.S.C. DC1 Uit Sporthal 'n Dikken 10:00 uur Kedingen DC1 - -
R.S.C. DB2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 10:00 uur W.H.C. DB2 ouder van Benthem Marije S.
R.S.C. DB1 Uit Sporthal de Ransuil 11:50 uur Stevo DB1 - -
R.S.C. D2 Uit Sporthal Deppenbroek 12:45 uur E.H.C. '95 D1 - -
R.S.C. DA1 Uit Sporthal de Ransuil 12:50 uur Stevo DA1# - -
R.S.C. D1 Uit Sporthal De Reiger 13:05 uur D.H.V. D2# - -
R.S.C. DS1 Uit Meerdijk 13:30 uur Navique/SVBO DS1 - -
R.S.C. DS2 Uit Sporthal de Ransuil 14:00 uur Langeveen DS2 - -


Wedstrijdschema donderdag 20 december 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW1 Uit Sporthal De Marke 21:00 uur T.V.O. DMW2 - -


Wedstrijdschema vrijdag 21 december 2018


TEAM HV RSC WAAR LOCATIE AANVANG TEGENST WEDSTRIJDSECRETARIAAT SCHEIDSRECHTER
R.S.C. DMW2 Thuis Sporthal 't Trefpunt 20:30 uur D.H.V. DMW1 Vera Recreanten 1